0
0

پشتیبانی

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت بهداشت محیط دات کام خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «داشبورد کاربری» بر گزینه «دانلودهای من» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت بهداشت محیط دات کام خرید کردید:

محصولات فیزیکی
سفارش‌ها حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست سفارشی ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین 2 تا 7 روز باشد.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با شماره 09355282504 تماس گرفته و با ارائه اطلاعات خرید از سایت، سفارشات را پیگیری نمایید. در صورت تمایل کد پیگیری بسته پستی به شما پیامک خواهد شد.

ساعات کاری دفتر ما 9 تا 17 است. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را به آی‌دی تلگرامی behdashtmohit_com@ بفرستید.

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!

ارسال تیکت
کپی برداری از محتوای این سایت مجاز نیست!