0
0

ثبت نام و استعلام آنلاین کارت بهداشت

7995 بازدید

باتوجه به اینکه امروزه تمام امورات اداری با استفاده از سامانه های آنلاین مختلف انجام می شود، صدور و استعلام کارت های بهداشت نیز بصورت آنلاین انجام می گردد.

در حال حاضر به دلیل اینکه اداره بهداشت به تازگی برای صدور کارت بهداشت سامانه جدیدی تحت عنوان سامانه سامح ارائه نموده است، فعلا نرم افزار یا سامانه جامعی برای استعلام کارت بهداشت وجود ندارد. شاید در ماه های آینده سامانه یا نرم افزاری جهت استعلام کارت های بهداشت از سوی وزارت بهداشت طراحی و منتشر گردد.

شهروندان ساکن تهران می توانند از طریق سامانه زیر که متصل به یکی از دفاتر پیشخوان دولت شهر تهران می باشد، کارت های بهداشت خود را استعلام نمایند و یا جهت صدور کارت بهداشت ثبت نام نمایند.

 

امتیاز: 4.9 | تعداد نظرات: 15
https://www.behdashtmohit.com/?p=13422
اشتراک گذاری:

نظرات

5 نظر در مورد ثبت نام و استعلام آنلاین کارت بهداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. دوستان عزیز با سلام
  جهت استعلام کارت بهداشت خود، باید به نزدیکترین دفتر پیشخوان و یا به واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت واقع در منطقه خود مراجعه نمایید. استعلام کارت بهداشت فقط از طریق سامانه های دفاتر پیشخوان و یا سامانه کارشناسان بهداشت محیط مراکز بهداشت قابل پیگیری و استعلام می باشد.

  23

  1. سلام. وقت بخیر
   درحال حاضر امکان استعلام کارت بهداشت وجود نداره. در صورتی که سامانه استعلام راه اندازی بشه حتما در این بخش قرار خواهد گرفت.

   16

کپی برداری از محتوای این سایت مجاز نیست!