درباره ما

برای اولین بار به منظور ارائه خدمات علمی و آموزشی در زمینه بهداشت محیط، ما وب سایت علمی و آموزشی را در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳ راه اندازی نمودیم و باتوجه به استقبال کاربران محترم از فعالیت های ما، اکنون با تشکیل یک تیم از افراد باتجربه در حال گسترش فعالیت های آموزشی خود در زمینه بهداشت و محیط زیست هستیم. از آن زمان تاکنون سعی ما بر این بوده بهترین مطالب و خدمات علمی و آموزشی متنوعی را برای کاربران فراهم نماییم.

در سال ۱۳۹۷ این وب سایت تحت پوشش شرکت رهپویان سلامت گستر چی چست درآمد و پشتیبانی و تامین مالی سایت بهداشت محیط دات کام توسط این شرکت انجام می گردد.

Cinque Terre

پاسخنامه تشریحی آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط ۱۳۹۷

در حال حاضر این وب سایت علاوه بر ارائه خدمات علمی و آموزشی، بعنوان پایگاه خبری در حوزه بهداشت و سلامت محیط نیز فعالیت می کند.

راستی!

منتظر نرم افزارهای آموزشی و کاربردی ما در زمینه بهداشت و محیط زیست باشید. به زودی فعالیت های آموزشی ما گسترده تر خواهد شد و سعی ما بر این است که نیازهای آموزشی دانشجویان و داوطلبان کنکور را تا حدودی برطرف نماییم. لطفا با حمایت های خود ما را در این راه همراهی نمایید.

اعضای اصلی گروه:

مدیر روابط عمومی و انجام هماهنگی ها، مترجم گروه، تهیه گزارش و مصاحبه، تولید محتوا – عضو کمیته مرکزی انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان ؛ صاحب امتیاز
مدیر و پشتیبان سایت، ایده پرداز، تامین مالی، راه اندازی و مدیریت اپلیکیشن ها، تامین محتوا

 

همکاران:

فاطمه یگانه دارابی

– همکاری در تامین محتوا

رزومه مهندس فاطمه یگانه دارابی

علاقمندان می توانند در صورت تمایل با ما همکاری داشته باشند و در گسترش محتوای علمی در زمینه بهداشت و محیط زیست ما را یاری نمایند. ما همواره دست بوس همکاری گرم و صمیمانه این عزیزان خواهیم بود.

نظرات بسته شده است.