زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت مشخص شد

1 219

به اطلاع داوطلبین آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت می رساند که زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون ها به شرح ذیل می باشد.

زمان ثبت نام برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹

Cinque Terre

پاسخنامه تشریحی آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط ۱۳۹۷

طبق زمانبندی اعلام شده زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۹ از ۳۰ بهمن ماه آغاز و تا ۱۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت. و زمان برگزاری این آزمون در ۲۶ و ۲۷ تیرماه ۹۹ می باشد. متقاضیان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی با مراجعه به سایت ثبت نام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با به همراه داشتن مدارک ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. توجه داشته باشید ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان به هیچ وجه نمی توانند بصورت حضوری با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام به ثبت نام خود نمایند.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹

همچنین متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ توجه داشته باشند طبق تقویم اعلام شده، زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ در دی ماه و زمان برگزاری کنکوری دکتری وزارت بهداشت در ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه می باشد. داوطلبان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام با مراجعه به سایت می توانند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

 
منبع: سنا
1 نظر
  1. احمد می گوید

    ممنون از سایت خوبتون. لطفا آزمون ها را به من اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.