زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

0 164

ویژه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸: داوطلبانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده اند توجه داشته باشند، نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ از ۲۶ تیرماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir قرار خواهد گرفت. داوطلبان در مدت زمان مشخص شده از ۲۶ تا ۳۰ تیرماه با مراجعه به سایت می توانند نتایج اولیه خود را دریافت و اقدام به انتخاب رشته محل نمایند.

همچنین زمان اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط برای مصاحبه دکتری هفته سوم مردادماه بوده و زمان مصاحبه هفته چهارم مردادماه تا نیمه اول شهرویور ماه اعلام می شود.

Cinque Terre

پاسخنامه تشریحی آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط ۱۳۹۷

راهنمای دریافته نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

۱- مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir

۲- کلیک بر روی فیلد کارشناسی ارشد و انتخاب گزینه دریافت نتایج، بلافاصله بعد از اعلام نتایج راهنمای تصویری دریافت نتایج دکتری وزارت بهداشت اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

مشاوره اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

داوطلبانی که در کارنامه اولیه حد نصاب نمره لازم را کسب کرده اند و مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده باشند، باید منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری بوده تا بعد از انتشار اقدام به انتخاب رشته محل نمایند. بعد از انجام انتخاب رشته محل در صورت تایید از سوی دانشگاه انتخابی اسامی واجدید شرایط مصاحبه دکتری هفته سوم مرداد ماه منتشر می شود. داوطلبان دقت داشته باشند که آزمون شفاهی برای دوره دکتری تخصصی توسط مناطق آمایشی یا همان دانشگاه ها و برای دوره پژوهشی توسط مراکز مجری دوره پژوهشی برگزار خواهد شد.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند با قبولی در آزمون کتبی تنها ۵۰ درصد از مسیر این آزمون را طی کرده اید و قسمت اصلی آمادگی برای روز مصاحبه دکتری می باشد. اگر جز قبول شدگان ازمون دکتری وزارت بهداشت هستید می توانید با مطالعه مقالات زیر اطلاعات لازم را برای حضور در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دریافت کنید و یا از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 
منبع: سنا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.