درباره ما

برای اولین بار به منظور ارائه خدمات علمی و آموزشی در زمینه بهداشت محیط، ما وب سایت علمی و آموزشی را در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳ راه اندازی نمودیم و باتوجه به استقبال کاربران محترم از فعالیت های ما، اکنون با تشکیل یک تیم از افراد باتجربه در حال گسترش فعالیت های آموزشی خود در زمینه بهداشت و محیط زیست هستیم. از آن زمان تاکنون سعی ما بر این بوده بهترین مطالب و خدمات علمی و آموزشی متنوعی را برای کاربران فراهم نماییم.

در سال ۱۳۹۷ این وب سایت تحت پوشش شرکت رهپویان سلامت گستر چی چست درآمد و پشتیبانی و تامین مالی سایت بهداشت محیط دات کام توسط این شرکت انجام می گردد.

Cinque Terre

خمیر سوسک کش برسودا

در حال حاضر این وب سایت علاوه بر ارائه خدمات علمی و آموزشی، بعنوان پایگاه خبری در حوزه بهداشت و سلامت محیط نیز فعالیت می کند.

راستی!

منتظر نرم افزارهای آموزشی و کاربردی ما در زمینه بهداشت و محیط زیست باشید. به زودی فعالیت های آموزشی ما گسترده تر خواهد شد و سعی ما بر این است که نیازهای آموزشی دانشجویان و داوطلبان کنکور را تا حدودی برطرف نماییم. لطفا با حمایت های خود ما را در این راه همراهی نمایید.

اعضای اصلی گروه:

مدیر روابط عمومی و انجام هماهنگی ها، مترجم گروه، تهیه گزارش و مصاحبه، تولید محتوا – عضو کمیته مرکزی انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان ؛ صاحب امتیاز
مدیر و پشتیبان سایت، ایده پرداز، تامین مالی، راه اندازی و مدیریت اپلیکیشن ها، تامین محتوا

 

همکاران:

فاطمه یگانه دارابی

– همکاری در تامین محتوا

رزومه مهندس فاطمه یگانه دارابی

علاقمندان می توانند در صورت تمایل با ما همکاری داشته باشند و در گسترش محتوای علمی در زمینه بهداشت و محیط زیست ما را یاری نمایند. ما همواره دست بوس همکاری گرم و صمیمانه این عزیزان خواهیم بود.

نظرات بسته شده است.