قوانین و مقررات سایت

بند ۱

– کپی برداری از مطالب سایت جهت استفاده در سایت ها و وبلاگ ها حتی با ذکر منبع اکیداً ممنوع می باشد. جهت استفاده از مطالب در مقالات، ارائه ها و موارد دیگر ذکر منبع الزامی می باشد.

– سایت بهداشت محیط دات کام به قوانین مربوط به حقوق مالکیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام نویسندۀ آن مجاز می باشد.

– مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مؤلفین، در سایت بهداشت محیط دات کام منتشر شده ‌باشد، متعلق به مؤلف آن مطلب است و سایت بهداشت محیط دات کام مالکیت معنوی پدید آورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی را فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب، همواره بدون هیچ گونه ابهام قابل شناسایی باشد.

بند ۲

فرآیند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد

ارتقای عضویت

پس از ثبت نام در سایت، با مراجعه به صفحه ارتقای عضویت می توانید عضویت خود را ارتقاء داده و به مطالب محدود شده طی مدت مشخص شده دسترسی پیدا کنید.

خرید محصول قابل دانلود

جهت خرید محصولات مجازی باید ابتدا در سایت عضو شده و وارد محیط کاربری خود شوید. پس از خرید محصول مجازی قابل دانلود، لینک دانلود محصول برای شما فعال شده و می توانید محصول را دریافت نمایید. همچنین محصولات خریداری شده شما در قسمت پیشخوان کاربران ثبت شده و از این بخش هم می توانید در هر زمان به محصولات خریداری شده خود دسترسی پیدا کنید.

خرید محصول حقیقی و قابل ارسال

جهت خرید محصول، ابتدا باید در سایت عضو شده و وارد محیط کاربری خود شوید. پس از خرید محصول، اطلاعات و رسید خرید شما به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. محصول پس از آماده سازی در روزهای غیرتعطیل از طریق پست، به آدرس پستی شما ارسال می گردد که پس از ارسال، به شما پیامک خواهیم زد.

تبصره
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

بند ۳

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. و پیگیری خدمات خریداری شده در قسمت پشتیبانی سایت صورت می گیرد.

بند ۴

پشتیبانی مربوط به کالا و خدمات فروخته شده تنها از طریق قسمت ارتباط با ما و یا قسمت پشتیبانی موجود در فروشگاه انجام می شود و باتوجه به ماهیت خدمات ارائه شده پشتیبانی بصورت کامل از طریق فرم مربوط موجود در صفحات یاد شده می باشد.

بند ۵

صحت آدرس پستی وارد شده هنگام خرید محصول به عهده مشتری می باشد. سایت بهداشت محیط دات کام محصول خریداری شده توسط مشتری را به آدرس وارد شده ارسال می نماید و هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن آدرس پستی نمی پذیرد.