قوانین و مقررات سایت

بند ۱

– کپی برداری از مطالب سایت جهت استفاده در سایت ها و وبلاگ ها حتی با ذکر منبع اکیداً ممنوع می باشد. جهت استفاده از مطالب در مقالات، ارائه ها و موارد دیگر ذکر منبع الزامی می باشد.

– سایت بهداشت محیط دات کام به قوانین مربوط به حقوق مالکیت معنوی احترام گذاشته و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام نویسندۀ آن مجاز می باشد.

– مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مؤلفین، در سایت بهداشت محیط دات کام منتشر شده ‌باشد، متعلق به مؤلف آن مطلب است و سایت بهداشت محیط دات کام مالکیت معنوی پدید آورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی را فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب، همواره بدون هیچ گونه ابهام قابل شناسایی باشد.

بند ۲

فرآیند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد

خرید محصول مجازی و قابل دانلود

جهت سهولت در خرید محصولات قابل دانلود، سایت بهداشت محیط دات کام دکمه “خرید” برای خرید و دریافت فایلهای غیر رایگان در نظر گرفته است که بدون نیاز به عضویت در سایت، کاربران گرامی می توانند سریعتر فایل مورد نظر خود را خریداری و دریافت نمایند. همچنین پس از خرید محصول، ایمیلی حاوی مشخصات خرید و لینک دانلود برای کاربر ارسال خواهد شد.

خرید محصول حقیقی و قابل ارسال

برای خرید هر محصول، ابتدا توضیحات مربوط به محصول را به دقت مطالعه قرمایید، سپس اقدام به خرید نمایید. پس از خرید محصول، اطلاعات و رسید خرید به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. محصول پس از آماده سازی در روزهای غیرتعطیل از طریق پست، به آدرس پستی شما ارسال می شود که پس از ارسال محصول، به شما پیامک خواهیم زد.

بند ۳

اختلال در سرویس اینترنت یا سرور سایت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. و پیگیری خدمات خریداری شده در قسمت پشتیبانی سایت صورت می گیرد.

بند ۴

پشتیبانی مربوط به کالا و خدمات فروخته شده و یا هر مورد دیگری که مربوط به سایت می باشد، تنها از طریق قسمت پشتیبانی و یا تماس از طریق تلگرام انجام می شود.

بند ۵

صحت آدرس پستی وارد شده هنگام خرید محصول به عهده مشتری می باشد. سایت بهداشت محیط دات کام محصول خریداری شده توسط مشتری را به آدرس وارد شده ارسال می نماید و هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن آدرس پستی نمی پذیرد.