زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی و پژوهشی مشخص شد

0 70

به گزارش سایت بهداشت محیط، سازمان سنجش پزشکی وزارت بهداشت، زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) را به شرح زیر اعلام نمود.

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی، موارد زیر را به اطلاع این داوطلبان می رساند:

۱- جهت حضور در جلسه مصاحبه باید علاوه بر کارت شناسایی معتبر، کارت ورود به جلسه را همراه داشته باشید.
۲- از مدارک بارگذاری شده خود در پورتال مرکز سنجش پزشکی یک نسخه کپی تهیه کرده و در قالب یک CD، در روز مصاحبه تحویل همکاران محترم در دانشگاه نمایید.
۳- باتوجه به اینکه ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه الزامی می باشد، داوطلبان لازم است حتماً یک نسخه از پایان نامه خود را همراه داشته باشند. دانشجویان ترم آخر نیز باید پایان نامه دفاع شده یا آماده دفاع خود را جهت ارائه به گروه مصاحبه کننده به همراه داشته باشند. عدم ارائه پایان نامه موجب کسر امتیاز مربوط به این بخش می شود.
۴- مصاحبه رشته های گروه داروسازی دکتری تخصصی (Ph.D) روزهای ۵ و ۶ شهریور ماه در مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی: تهران، خیابان آزادی، بین خیابان اسکندری و دکتر قریب، روبروی پارک اوستا برگزار خواهد شد. (تفکیک رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.)
۵- مصاحبه رشته های علوم پایه و دندانپزشکی دکتری تخصصی (Ph.D) مطابق جدول شماره ۱ به شرح ذیل می باشد.
۶- مصاحبه تمامی رشته های دکتری پژوهشی (Ph.D by Research) مطابق جدول شماره ۲ به شرح ذیل می باشد.

تذکر مهم: داوطلبان موظفند جهت کسب اطلاع از زمان دقیق مصاحبه رشته خود به سایت اینترنتی دانشگاه مورد نظر مراجعه و یا از معاونت آموزشی آن دانشگاه پیگیری نمایند.
عدم حضور به موقع در مصاحبه به منزله انصراف از آزمون می باشد.

جهت دانلود جدول زمان و محل برگزاری مصاحبه رشته های مختلف اینجا کلیک نمایید

 
منبع: سنجش پزشکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.